Využite servisný voucher 5+ | Audi

v hodnote až 180 € s DPH
AUDI service

Zostaňte vy aj vaše vozidlo v tej najlepšej kondícii počas celého roka!

Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH
 

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla.

S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise AUDI

  
Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2017 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vám voucher v hodnote 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby podľa značky vášho auta - Audi.

Zadajte VIN číslo vášho vozidla a zistíte, či máte nárok na túto servisnú akciu.

Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera v období od 01. 12. 2021 do 30. 06. 2022 pre AUDI.

 
V prípade, že máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku servisu alebo opravy, radi vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hodín, vrátane uplatnenia zliav zo všetkých momentálne prebiehajúcich servisných akcii.


Nepremeškajte jedinečnú príležitosť dostať vaše vozidlo do správnej kondície a čo najskôr kontaktujte autorizovaného servisného partnera podľa značky vášho vozidla.

  • Porsche Centrum Bratislava | Cesta na Senec 2/A  
                       

                            informacie.AUDI@porsche.sk | +421 2 49 262 500

 
*Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2017, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 31.12.2021. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce značky Audi u autorizovaného servisného partnera Audi zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.