Porsche Bratislava, Zlate Piesky Novinky

Audi už dnes formuje svet zajtrajška. S progresívnou technológiou, vášnivou kreativitou a novým sociálnym podnetom na zamyslenie. Objavte rozmanitosť našich modelov Audi už teraz.

  1. Novinky
  2. Audi Twin Cup 2022 - Majstrovstvá sveta
01.08.2022
Novinky od Audi

Audi Twin Cup 2022 - Majstrovstvá sveta

Máme najlepších Audi technikov!                                                                                          Zo svetového finále Audi Twin Cup, náš Audi tím zo Zlatých Pieskov priniesol trofeje za 1. miesto v kategórii Technika a 3. miesto v kategórii Servis.

AUDI

Mníchov, Nemecko - rok 2022 napísal už 18. ročník Audi Twin Cup.


Odborné technické znalosti v kombinácii s najvyššou orientáciou na zákazníka:

Servisní technici a poradcovia Audi preukázali svoje zručnosti na celosvetovej súťaži Audi Twin Cup. Tím zo Zlatých pieskov, reprezentujúci Slovensko si v kategórii Technika odnáša cenné víťazstvo - 1.miesto zo svetového finále 19. - 22. júla.


Množstvo dealerov Audi sa zúčastnilo na národných kolách súťaže Audi Twin Cup, pričom 20 z nich sa kvalifikovalo na svetové finále v nemeckom Mníchove. Počas niekoľkodňového eventu účastníci preukázali poradenské schopnosti (v kategórii Servis) a odborné znalosti (v kategórii Technika) v typických zákazníckych situáciách od kontroly v priamom príjme až po diagnostiku skrytých chýb a vykonanie opráv podľa špecifikácií výrobcu.

Image
Image

Tímy preukázali v konkrétnych výzvach, ako využívajú nové, flexibilné základné procesy v servise pre individuálnu podporu zákazníka. Technická kontrola a následné riešenie problémov funkcií, ako 360° kamera, tiež otestovali ich technické zručnosti a precíznosť.


Slovenský tím pozostával z členov nášho servisu Porsche Inter Auto - Zlaté Piesky: Milan Kuchar, Michal Duga, Rudolf Prešinský, Jozef Bednár a Peter Kulifaj. Servisní technici v zložení 

Jozef Bednár a Peter Kulifaj, opäť získali titul majstra sveta v kategórii Technika. Tým potvrdili absolútnu svetovú špičku v tejto oblasti.


"So zvyšujúcou sa digitalizáciou sú očakávania našich zákazníkov čoraz náročnejšie. Na týchto majstrovstvách sveta sme opäť ukázali, že my v Audi Servise sme dobre pripravení na každodenné výzvy a na budúcnosť," hovorí Rudolf Prešinský, Audi After Sales Manager / Porsche Inter Auto Bratislava, Zlaté piesky.

Našim skvelým mechanikom srdečne gratulujeme k tímovým úspechom!!!


Pánovi Jozefovi Bednárovi a Petrovi Kulifajovi za 1.miesto v kategórií Technika. (Fotografia hore)


Rovnako gratulujeme aj nášmu tímu, menovite Rudolfovi Prešinskému, Michalovi Dugovi a Milanovi Kucharovi, ktorí sa umiestnili na skvelom 3. mieste v kategórií Servis. (Fotografia nižšie)

Image
Image
Image
Image
Image

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.