Porsche Bratislava, Zlate Piesky Novinky

Vitajte v našom Porsche Centre / Porsche Service Center. Tešíme sa, že vás môžeme privítať aj online.

  1. Novinky
  2. Porsche predstavuje exkluzívnu edíciu Taycan GTS Hockenheimring
21.05.2022
NOVINKY PORSCHE

Porsche predstavuje exkluzívnu edíciu Taycan GTS Hockenheimring

Špeciálna edícia pre oslavy 90. výročia pretekárskej dráhy

PORSCHE

Stuttgart. Pre oslavu 90. výročia Hockenheimringu Porsche predstavuje prvú špeciálnu edíciu založenú na jeho elektrickom športovom aute: edícia Porsche Taycan GTS Hockenheimring. Viaceré unikátne detaily, ako je lak v kamennej šedej farbe z programu vlastných farieb kombinovaný s bronzitovými zvýrazneniami odlišuje túto špeciálnu edíciu od iných. Porsche Exclusive Manufaktur zladila interiér v čiernej koži s dekoratívnym prešívaním a inými prvkami v ostrovnej zelenej farbe.

Image
Image
Image

Základnou myšlienkou dizajnu špeciálnej edície bolo zjednotiť Hockenheimringové motto výročia „mobilnej evolúcie“ s „tradičnou eleganciou“. Špeciálna edícia bude dostupná v Nemecku a na iných vybraných európskych trhoch.

Exkluzívny prístup tiež prichádza ako súčasť balíka vybavenia auta: s kľúčom od auta sa zákazníci môžu preukázať ako vlastníci špeciálnej edície. Toto ich oprávňuje vstúpiť priamo do Porsche Experience Centra (PEC) Hockenheimringu, ktoré sa nachádza v strede pretekárskej dráhy

Image

Exteriér: Špeciálna farebná schéma a vysoko kvalitné logo výročia

„Kvalitné materiály, elegantná kombinácia farieb a nezvyčajné detaily, ktoré sa v Taycane doteraz nenachádzali, robia túto edíciu unikátnou," povedal Alexander Fabig, viceprezident pre individualizáciu a klasiku v Porsche. Lak kamenej šedej farby pochádza z programu vlastných farieb a je vyhradený pre špeciálnu edíciu v tomto modelovom roku značky Taycan. Táto nestarnúca a výrazná farba exteriéru Porsche podčiarkuje emotívnu povahu elektrického športového auta. Bronzit bol vyvinutý ako kontrastná farba na doplnenie schémy.

Image
Image
Image

Ďalšou zaujímavosťou je 21 palcový Mission E dizajn kolesa. Stred kolesa je natretý bronzitom (saténový vrchný náter), zatiaľ čo obklopujúci okraj ráfu je vo farbe exteriéru, kamennej šedej (vysoký lesk). Saténové vrchné nátery s vysokým leskom boli aplikované spolu na každý ráf, čo je kombinácia, ktorá robí vozidlo ešte viac exkluzívnym. V súlade so stredom kolesa je puklica natretá bronzitom (saténový vrchný náter) a obsahuje farebný erb Porsche.

Taycan GTS

WLTP (celosvetový harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá): Kombinovaná spotreba energie: 23.3 – 20.3 kWh/100 km; kombinované CO2 emisie: 0 g/km

Dojazd na elektrinu: 439 – 504 km; dojazd na elektrinu (mesto): 539 – 625 km

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.