NOVINKY AUDI
04.09.2018

Audi Twin Cup 2018 – Majstrovstvá sveta

Víťazná trofej putuje opäť do nášho servisu Audi Zlaté piesky.
TwinCup2018

Saalfelden/Ingolstadt, 30 júl, 2018 – Odborné technické znalosti v kombinácii s najvyššou orientáciou na zákazníka: Servisní technici a poradcovia Audi preukázali svoje zručnosti na celosvetovej súťaži Audi Twin Cup. Tím zo Slovenska si v kategórii Technika  odnáša cenné víťazstvo zo svetového finále 26. - 27. júla.

Takmer 2500 tímov dealerov Audi sa v 34 krajinách zúčastnilo na národných kolách súťaže Audi Twin Cup. 67 z nich sa kvalifikovalo na svetové finále v rakúskom Saalfeldene. Počas dvojdňového eventu účastníci preukázali poradenské schopnosti (v kategórii Servis) a odborné znalosti (v kategórii Technika) v typických zákazníckych situáciách od kontroly v priamom príjme až po diagnostiku skrytých chýb a vykonanie opráv podľa špecifikácií výrobcu.

Zameranie na zákazníka malo, v tohtoročných teoretických a praktických úlohách týkajúcich sa Audi SQ7, osobitnú prioritu. Tímy preukázali v konkrétnych výzvach, ako využívajú nové, flexibilné Základné procesy v servise pre individuálnu podporu zákazníka. Technická kontrola a následné riešenie problémov funkcií, ako 360° kamera, tiež otestovali ich technické zručnosti a precíznosť.

Rok 2018 napísal už 14. ročník Audi Twin Cup. Je to práve Slovensko a servisní technici v zložení Jozef Bednár, Peter KulifajFilip Javorka z bratislavského Porsche Inter Auto, ktorí opäť po roku 2016 získali titul majstra sveta v kategórii Technika. Tým potvrdili absolútnu svetovú špičku v tejto oblasti.

"So zvyšujúcou sa digitalizáciou sú očakávania našich zákazníkov čoraz náročnejšie. Na týchto majstrovstvách sveta sme opäť ukázali, že my v Audi Servise sme dobre pripravení na každodenné výzvy a na budúcnosť," hovorí Rudolf Prešinský, Audi After Sales Manager / Porsche Inter Auto Bratislava, Zlaté piesky.

(zdroj: https://www.audi.sk/aktuality/1588-audi-twin-cup-2018-majstrovstva-sveta)

Fotka vľavo hore, zľava: Peter Kulifaj, Jozef Bednár a Filip Javorka) 
Fotka vpravo hore: 67 svetových tímov na 14. ročníku Audi Twin Cup na svetovom finále v rakúskom Saalfeldene. 

 

Víťazný tím v kategórii Technika má už svoju trofej spolu s certifikátom na našej prevádzke Porsche Bratislava Zlaté piesky.

Našim skvelým mechanikom gratulujeme!!

 

Rovnako gratulujeme aj nášmu tímu, ktorý sa umiestnil na skvelom 4. mieste v kombinovanej kategórii. Celkové poradie a výsledky v kategóriách si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze.